Куц Олег Степанович

в.о. директора

Закінчив лікувальний факультет Тернопільського державного медичного інституту. Інтернатуру проходив у Волинській обласній та Луцькій міській лікарнях за спеціальністю «хірургія». Працював хірургом та заступником головного лікаря з медичної частини у Любешівській центральній районній лікарні. Згодом пройшов спеціалізацію з урології та розпочав роботу у Ківерцівській районній лікарні.

У 2005 році за результатами конкурсу міської ради очолив комунальний заклад «Луцька станція швидкої медичної допомоги». Працював головним лікарем станції, яка налічувала 330 працівників,  до 2013 року. За цей час колективом закладу було впроваджено багато змін, базованих як на українському, так і на європейському досвіді.

У 2013 році очолив Комунальний заклад «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Колектив центру, який налічував 1200 працівників, під керівництвом Олега Куца:

  • створив центральну оперативну диспетчерську (ЦОД) для прийому викликів за номером 103 з усієї області
  • розробив та адаптував власні ІТ-програми диспетчеризації
  • організував навчання персоналу з залученням інструкторів з міжнародними сертифікатами з України,  Литви, Польщі
  • створив систему підбору та навчання диспетчерів з прийому викликів від населення

У 2017 році призначений експертом Міністерства охорони здоров’я з медицини невідкладних станів, а з травня 2018 року – директором Агенції екстреної медицини.

Close Menu